Racis Development Fanpage

Jeśli marzysz o mieszkaniu w zielonej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta, cenisz kontakt z przyrodą i aktywny wypoczynek, a zarazem dbasz o estetykę i nowoczesne wzornictwo – Chopina Park to miejsce dla Ciebie.

DOSTĘPNE APARTAMENTY: 0
WYBIERZ BUDYNEK

Kompleks apartamentowy Chopina Park to zupełnie nowa jakość na rynku deweloperskim Podlasia. W skład całej inwestycji wejdzie 10 apartamentowców i pierwszy w Suwałkach prywatny park z fontanną i strefą rekreacyjną o łącznej powierzchni około 1 ha. Z myślą o wysokich wymaganiach przyszłych mieszkańców zadbaliśmy o najlepsze materiały budowlane i wykończeniowe. Dbamy o to, aby nasz projekt był spójny i dopracowany w najdrobniejszych detalach. Metraż poszczególnych apartamentów wynosi od 30 do 80 m2. W ofercie znajdują się 2-, 3- i 4-pokojowe apartamenty o wygodnym rozkładzie i dużej funkcjonalności. A dla najbardziej wymagających mamy mieszkania z tarasami o powierzchni blisko 80 metrów. Zapraszamy do salonu sprzedaży.

Przestronne tarasy to doskonałe miejsce na poranną kawę, chwilę wytchnienia po intensywnym dniu lub wieczorne spotkania z przyjaciółmi. Ich powierzchnia uzależniona jest od wielkości mieszkania i wynosi od 6 do 69 m kw.

Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie podziemny garaż, a w nim odpowiednio 20 i 30 wyodrębnionych prywatnych garaży z własną automatyczną bramą na pilota.

WYBIERZ BUDYNEK
Powrót do góry