Racis Development Fanpage
ZOBACZ PEŁNĄ PREZENTACJĘ
CHOPINA PARK –
  • osiedle z prywatnym parkiem
  • miejsce nowych możliwości
  • to miejsce spójne i kompletne

Kompleks apartamentowy Chopina Park to zupełnie nowa jakość na suwalskim rynku deweloperskim. W skład całej inwestycji wejdzie 10 apartamentowców i pierwszy w Suwałkach prywatny park z fontanną i strefą rekreacyjną o łącznej powierzchni około 1 ha. Z myślą o wysokich wymaganiach przyszłych mieszkańców zadbaliśmy o najlepsze materiały budowlane i wykończeniowe. Już na etapie projektowania wzięliśmy pod uwagę, wskazówki naszych Klientów i dlatego śmiało, można powiedzieć, że projekt Chopina Park jest współtworzony przez przyszłych mieszkańców osiedla.

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Chopina Park to pierwsze osiedle w Suwałkach, którego celem jest zapewnienie przyszłym mieszkańcom prawidłowego balansu pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Zadbaliśmy o to, aby nasz projekt był spójny i dopracowany w najdrobniejszych detalach. Metraż poszczególnych apartamentów wynosi od 30 do 80 m2. W ofercie znajdują się 2-, 3- i 4-pokojowe apartamenty o wygodnym rozkładzie i dużej funkcjonalności. A dla najbardziej wymagających mamy mieszkania z tarasami o powierzchni blisko 80 metrów.

JAKOŚĆ I NOWOCZESNA ELEGANCJA / BARWY I KSZTAŁTY – CAŁOŚĆ HARMONIJNA JAK MUZYKA CHOPINA

Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane podziemne hale garażowe, a w nich odpowiednio 20 i 30 wyodrębnionych prywatnych garaży z własną automatyczną bramą na pilota.

Powrót do góry